Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1501 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамына Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы енгізілсін;
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан И.Н.Тасмағамбетов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88
Указ Президента Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1501. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета Безопасности Республики Казахстан Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича - Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан;
вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан