Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Қазақстан-Ресей мемлекеттік шекарасы туралы шартқа қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 15 қаңтардағы N 1512 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Қазақстан-Ресей мемлекеттік шекарасы туралы шарттың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Қазақстан-Ресей мемлекеттік шекарасы туралы шартқа қол қойылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі:   P030959_   қараңыз)

О подписании Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о казахстанско-российской государственной границе
Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2005 года N 1512
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Одобрить проект Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о казахстанско-российской государственной границе.
2. Подписать Договор между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о казахстанско-российской государственной границе.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ: см. P030959 )