Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің кадр мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 1525 Жарлығы
Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын;
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын;
Нұрлан Зайроллаұлы Нығматулин Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О кадровых вопросах Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 1525
Назначить:
Тажина Марата Мухамбетказиевича первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности;
Мухамеджанова Бауржана Алимовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности;
Нигматулина Нурлана Зайруллаевича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан