Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 2 сәуiрдегi N 2935 және 2002 жылғы 29 наурыздағы N 829 жарлықтарына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 1536 Жарлығы
Жарияланбайды
РҚАО-ның ескертуі: "Жариялануға жатпайды" грифімен берілген нормативтік акт "Заң" ДБ-на енгізілмейді.

О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2935 и от 29 марта 2002 года N 829
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2005 года N 1536
Опубликованию не
подлежит
Документ с грифом "Опубликованию не подлежит" в БД "Закон" не вводится.