Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1692 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат; N 27, 344-құжат; N 48, 590-құжат; 2005 ж., N 16, 189-құжат; N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықтың 1-қосымшасындағы:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" жолындағы "149" деген цифрлар "139" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы" жолындағы "29" деген цифрлар "39" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1692
Подлежит опубликованию в
САПП Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2; N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267; N 27, ст. 344; N 48, ст. 590; 2005 г., N 16, ст. 189; N 27, ст. 329; N 30, ст. 380) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Управление делами Президента Республики Казахстан" цифры "149" заменить цифрами "139";
в строке "ХОЗУ Парламента Республики Казахстан" цифры "29" заменить цифрами "39".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2006 года.
Президент
Республики Казахстан