Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қаңтардағы N 3 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  87-бабының 5-тармағына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің өкілеттігінің тоқтатылуына байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері тиісті әкімдер тағайындалғанға дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об акимах областей, городов Астаны и Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2006 года N 3
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии с пунктом 5  статьи 87  Конституции Республики Казахстан, в связи с прекращением полномочий акимов областей, городов Астаны и Алматы при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам областей, городов Астаны и Алматы исполнять свои обязанности до назначения соответствующих акимов.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан