Д.К.Ахметовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 5 Жарлығы
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ахметова Д.К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 5
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан