Е.Қ.Ертісбаевты Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 11 Жарлығы
Ермұхамет Қабиденұлы Ертісбаев Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ертысбаева Е.К. Министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 11
Назначить Ертысбаева Ермухамета Кабидиновича Министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан