А.С.Есімовті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы N 23 Жарлығы
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Есимова А.С. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2006 года N 23
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан