М.С.Әшімбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 93 Жарлығы
Мәулен Сағатханұлы Әшімбаев Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ашимбаева М.С. заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 93
Назначить Ашимбаева Маулена Сагатханулы заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан