Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 14 шілдедегі N 3593 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 мамырдағы N 122 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазатомөнеркәсіп" Ұлттық атом компаниясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 14 шілдедегі N 3593  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 32, 291-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың бесінші абзацында "оның қоспаларын" деген сөздерден кейін ", сирек кездесетін металдарды" деген сөздермен, "өңдеуді" деген сөзден кейін ", сирек кездесетін металдардың экспорты мен импортын, уранды, оның қоспаларын және сирек кездесетін металдарды өндіру процесін сумен қамтамасыз ету үшін жер асты суларын барлауды және өндіруді" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1997 года N 3593
Указ Президента Республики Казахстан от 24 мая 2006 года N 122
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1997 года N 3593 "О создании Национальной атомной компании "Казатомпром" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 32, ст. 291) следующее дополнение:
в абзаце пятом пункта 1 после слов "разведки, добычи, переработки урана и его соединений" дополнить словами "редких металлов, экспорта и импорта редких металлов, разведки и добычи подземных вод для водообеспечения процесса добычи урана, его соединений и редких металлов,".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан