А.Ұ.Маминді Астана қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 183 Жарлығы
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Астана қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мамина А.У. акимом города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2006 года N 183
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича акимом города Астаны, освободив от должности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан