Қазақ Советтік Социалистік Республикасы Президентінің 1991 жылғы 28 тамыздағы N 408 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 229 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік өкімет пен басқару органдарындағы басшы қызметтерді саяси партиялардағы және басқа қоғамдық саяси бірлестіктердегі қызметтермен қоса атқаруға болмайтындығы туралы" Қазақ Советтік Социалистік Республикасы Президентінің 1991 жылғы 28 тамыздағы N 408 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнімен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившим силу Указа Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 28 августа 1991 года N 408
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 229
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу  Указ  Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 28 августа 1991 года N 408 "О недопустимости совмещения руководящих должностей в органах государственной власти и управления с должностями в политических партиях и иных общественно-политических объединениях".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан