З.Я.Балиеваны Қазақстан Республикасы Әділет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 255 Жарлығы
Зағипа Яхияқызы Балиева Қазақстан Республикасы Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Балиевой З.Я. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 255
Назначить Балиеву Загипу Яхяновну Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан