Н.Ә.Ысқақовты Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 260 Жарлығы
Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақов Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Искакова Н.А. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 260
Назначить Искакова Нурлана Абдильдаевича Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан