Концессияға беруге жатпайтын объектiлердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 наурыздағы N 294 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 583 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 14.11.2017 № 583 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңының 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қоса берілiп отырған, концессияға беруге жатпайтын объектiлердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2007 жылғы 5 наурыздағы
N 294 Жарлығымен
БЕКIТIЛГЕН
Концессияға беруге жатпайтын объектiлердiң тiзбесi
1. Жер, су (концессия шартын iске асыру мақсатында жер пайдалану құқығын берудi қоспағанда), өсiмдiк әлемi және жануарлар дүниесi.
2. Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар.
3. Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгін қамтамасыз ету үшiн қажеттi штаттық мүлiк, әскери-техникалық мақсаттағы ұйымдар мен объектiлер.
4. Магистральды темiр жол желiсі, кеме қатынасы су жолдары, шамшырақтар, кеме қатынасы қауiпсiздiгiн реттейтiн және оған кепiлдiк беретiн құрылғылар мен навигациялық белгiлер.
5. Мына қалаларды сумен жабдықтауды қамтамасыз ететін су шаруашылығы құрылыстарын (су тарту құрылыстары, сорғы станциялары, тазартқыш су құбыры құрылыстары) қоспағанда, ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстары (бөгеттер, гидротораптар, басқа да гидротехникалық құрылыстар):
1) Астана;
2) Алматы;
3) Ақтау;
4) Ақтөбе;
5) Атырау;
6) Қарағанды;
7) Көкшетау;
8) Қостанай;
9) Қызылорда;
10) Павлодар;
11) Петропавл;
12) Талдықорған;
13) Тараз;
14) Орал;
15) Өскемен;
16) Шымкент;
17) Семей;
18) Түркістан;
19) Теміртау;
20) Екібастұз;
21) Рудный;
22) Жезқазған;
23) Кентау;
24) Балқаш;
25) Жаңаөзен;
26) Сәтпаев;
27) Ақсу;
28) Риддер;
29) Арыс;
30) Степногорск;
31) Шахтинск;
32) Саран;
33) Қапшағай;
34) Арқалық;
35) Лисаковск;
36) Приозерск.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 25.07.2014 № 866 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Қан қызметі, АИТВ/ЖИТС профилактикасы, апаттар медицинасын ұйымдастыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 2012.06.28 № 348 Жарлығымен.
7. Алып тасталды - ҚР Президентінің 2012.06.28 № 348 Жарлығымен.
8. Алып тасталды - ҚР Президентінің 2012.06.28 № 348 Жарлығымен.

О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию
Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2007 года N 294. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2017 года № 583
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 14.11.2017 № 583 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, не подлежащих передаче в концессию.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 5 марта 2007 года N 294
ПЕРЕЧЕНЬ
объектов, не подлежащих передаче в концессию
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными указами Президента РК от 28.06.2012 № 348; от 25.07.2014 № 866 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Земля, воды (за исключением передачи права землепользования в целях реализации договора концессии), растительный и животный мир.
2. Особо охраняемые природные территории.
3. Штатное имущество, организации и объекты военно-технического назначения, необходимые для обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Магистральная железнодорожная сеть, судоходные водные пути, маяки, устройства и навигационные знаки, регулирующие и гарантирующие безопасность судоходства.
5. Водохозяйственные сооружения (плотины, гидроузлы, другие гидротехнические сооружения), имеющие особое стратегическое значение, за исключением водохозяйственных сооружений (водозаборных сооружений, насосных станций, водопроводных очистных сооружений), обеспечивающих водоснабжение следующих городов:
1) Астана;
2) Алматы;
3) Актау;
4) Актобе;
5) Атырау;
6) Караганда;
7) Кокшетау;
8) Костанай;
9) Кызылорда;
10) Павлодар;
11) Петропавловск;
12) Талдыкорган;
13) Тараз;
14) Уральск;
15) Усть-Каменогорск;
16) Шымкент;
17) Семей;
18) Туркестан;
19) Темиртау;
20) Экибастуз;
21) Рудный;
22) Жезказган;
23) Кентау;
24) Балхаш;
25) Жанаозен;
26) Сатпаев;
27) Аксу;
28) Риддер;
29) Арысь;
30) Степногорск;
31) Шахтинск;
32) Сарань;
33) Капчагай;
34) Аркалык;
35) Лисаковск;
36) Приозерск.
6. Организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере службы крови, профилактики ВИЧ/СПИД, организации медицины катастроф.
7. Исключен Указом Президента РК от 28.06.2012 № 348.
8. Исключен Указом Президента РК от 28.06.2012 № 348.

9. Мемлекеттiң қорғауындағы тарихи және мәдени мұра объектiлерi.

9. Объекты исторического и культурного наследия, находящиеся под охраной государства.