Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 351 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті мен
Үкіметі актілерінің жинағында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  9-бабына сәйкес және Шығыс Қазақстан облысы атқарушы және өкілді органдарының пікірін ескере отырып  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Шығыс Қазақстан облысының Семипалатинск қаласы Семей қаласы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О переименовании города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2007 года N 351
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
и республиканской печати
В соответствии со  статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения исполнительных и представительных органов Восточно-Казахстанской области  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Переименовать город Семипалатинск Восточно-Казахстанской области в город Семей.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан