С.Д. Пірімбетовті Қазақстан Республикасының Әзірбайжан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 517 Жарлығы
Серік Достанұлы Пірімбетов Қазақстан Республикасының Әзірбайжан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Примбетова С.Д. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Азербайджанской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 517
Назначить Примбетова Серика Достановича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Азербайджанской Республике.
Президент
Республики Казахстан