А.Қ. Жанқұлиевты Қазақстан Республикасының Швейцария Конфедерациясындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі, Женева қаласындағы (Швейцария) Біріккен Ұлттар Ұйымының бөлімшесі мен басқа да халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі қызметін қоса атқарушы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 6 ақпандағы N 529 Жарлығы
Аманжол Қазыбекұлы Жанқұлиев Қазақстан Республикасының Швейцария Конфедерациясындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі, Женева қаласындағы (Швейцария) Біріккен Ұлттар Ұйымының бөлімшесі мен басқа да халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі қызметін қоса атқарушы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Жанкулиева А.К. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации, Постоянным представителем Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в городе Женеве (Швейцария) по совместительству
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года N 529
Назначить Жанкулиева Аманжола Казбековича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации, Постоянным представителем Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в городе Женеве (Швейцария) по совместительству, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан во Французской Республике.
Президент
Республики Казахстан