О.И.Жұмабековті Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 537 Жарлығы
Оңалсын Исламұлы Жұмабеков Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О назначении Жумабекова О.И. Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2008 года N 537
Назначить Жумабекова Оналсына Исламулы Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев