Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 27 мамырдағы N 602 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Вена қаласында (Австрия Республикасы) Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе
Указ Президента Республики Казахстан от 27 мая 2008 года N 602
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Открыть в городе Вене (Австрийская Республика) Постоянное представительство Республики Казахстан при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев