Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 20 шілдедегі N 632 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 274 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 2, 20-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалардың қорлар түрі мен көлемінің тізбесіне сәйкес кең таралған пайда" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: газды (көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа), мұнайды, уранды қоспағанда, кен таралған пайдалы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Ертіс", "Оңтүстік" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларын құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 320 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 13, 144-құжат);
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалар түрлерінің және қорлары көлемінің тізбесіне сәйкес" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: газды (көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа), мұнайды, уранды қоспағанда," деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Каспий, "Тобыл" және "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларын құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 407 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 33, 360-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалардың түрлерінің және қорлары көлемінің тізбесіне сәйкес" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: газды (көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа), мұнайды, уранды қоспағанда," деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июля 2008 года N 632
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 274 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 2, ст. 20):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 320 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций "Epтic", "Оңтүстік" и "Жетісу" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 13, ст. 144):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран";
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года N 407 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций "Каспий", "Тобол" и "Батыс" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 33, ст. 360):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев