А.Қ.Жанқұлиевті Қазақстан Республикасының "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 741 Жарлығы
Аманжол Қазыбекұлы Жанқұлиев Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О назначении Жанкулиева А.К. директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Указ Президента Республики Kазахстан от 17 февраля 2009 года № 741
Назначить Жанкулиева Аманжола Казбековича директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев