С.Н.Ахметовті Қарағанды облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 19 қарашадағы N 888 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қарағанды облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                              Н.Назарбаев

О назначении Ахметова С.Н. акимом Карагандинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 888
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы акимом Карагандинской области, освободив от должности заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н. Назарбаев