Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы N 952 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 568 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 20.10.2017 № 568 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулет кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 477-құжат; 2008 ж., № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулеттік кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Нокин - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Серік Кеңесұлы үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы,
Арат Исодзаки - сәулетші, Жапония (келісім бойынша),
Жан Нувель - сәулетші, Франция (келісім бойынша),
Платонов - сәулет академигі, профессор, Ресей (келісім
Юрий Павлович бойынша),
Роберт Стерн - сәулетші, Америка Құрама Штаттары (келісім
бойынша);
"Жүнісов Сәрсембек Ендібайұлы - "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы департаменті" мемлекеттік мекемесінің директоры - Астана қаласының бас сәулетшісі, хатшы" деген жолдағы "департаменті", "директоры" деген сөздер тиісінше "басқармасы", "бастығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Қ.О.Омаров, Б. Рикардо, Н. Фостер шығарылсын;
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулет кеңесі туралы ережеде:
10-тармақтағы "жыл сайын қыркүйек айында" деген сөздер "жылына бір рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года № 434
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 952. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 2017 года № 568
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 20.10.2017 № 568.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года № 434 "Об Архитектурном совете столицы при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 477; 2008 г., № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234) следующие изменения:
ввести в состав Архитектурного совета столицы при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеуказанным Указом:
Нокина - Председателя Агентства Республики
Серика Кенесовича Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства,
Арата Исодзаки - архитектора, Япония (по согласованию),
Жана Нувеля - архитектора, Франция (по
согласованию),
Платонова - академика архитектуры, профессора,
Юрия Павловича Россия (по согласованию),
Роберта Стерна - архитектора, Соединенные Штаты Америки
(по согласованию);
в строке "Жунусов Сарсембек Ендибаевич - директор государственного учреждения "Департамент архитектуры и градостроительства города Астаны - главный архитектор города Астаны, секретарь" слова "директор", "Департамент" заменить соответственно словами "начальник", "Управление";
вывести из состава указанного Совета: Омарова К.О., Рикардо Б., Фостера Н.;
в Положении об Архитектурном совете столицы при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеуказанным Указом:
в пункте 10 слова "ежегодно в сентябре месяце" заменить словами "один раз в год".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев