Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 және 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 996 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат; 2003 ж., № 39, 397-құжат; 2006 ж., № 26, 265-құжат):
1-тармақтың 8)тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) Қазақ ұлттық өнер университетіне;";
2) Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.08.2019 № 120 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 17.08.2019 № 120 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 и от 21 апреля 2008 года № 573
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 996.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331; 2003 г., № 39, ст. 397; 2006 г., № 26, ст. 265):
подпункт 8) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"8) Казахскому национальному университету искусств;";
2) утратил силу Указом Президента РК от 17.08.2019 № 120.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 17.08.2019 № 120.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев