Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 2 тамыздағы № 1032 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., № 6, 76-құжат; 2004 ж., № 27, 343-құжат; 2005 ж., № 16, 190-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 2-тармақтардағы «аспирантына», «аспиранттар» деген сөздер тиісінше «магистрантына», «магистранттар» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О внесении изменений в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134
Указ Президента Республики Казахстан от 2 августа 2010 года № 1032
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 6, ст. 76; 2004 г., № 27, ст. 343; 2005 г., № 16, ст. 190) следующие изменения:
в пунктах 1 и 2 слова "аспирантам", "аспирантов" заменить соответственно словами "магистрантам", "магистрантов".
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев