Н. Әбіқаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комиетінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 1045 Жарлығы
Нұртай Әбіқаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев

О назначении Абыкаева Н. Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 1045
Назначить Абыкаева Нуртая Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев