Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 1056 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 120-құжат; № 38, 430-құжат; 2008 ж., № 24, 226-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 49-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы ережеде:
«Мемлекеттік комиссияның қызметін ұйымдастыру» деген 3-бөлімде:
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Мемлекеттік комиссияның алдына қойылған міндеттерді іске асыру мақсатында оның шешімдерімен Мемлекеттік комиссияның жанынан жұмыс топтары құрылады.»;
13-тармақта «Экономика және бюджеттік жоспарлау» деген сөздер «Экономикалық даму және сауда» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына енгізілсін:
Айтжанова                 - Қазақстан Республикасының
Жанар Сейдахметқызы         Экономикалық даму және сауда министрі;
мына:
«Исекешев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсет Өрентайұлы             сауда министрі»,
«Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы           бюджеттік жоспарлау министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев                 - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы             Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі»,
«Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы           көмекшісі, төрағаның орынбасары»;
көрсетілген комиссияның құрамынан Қ.У.Бишімбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев

О внесении дополнения и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 1056
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 49; № 27 - 28, ст. 234; № 29, ст. 249) следующие дополнение и изменения:
1) в Положении о Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в разделе 3. "Организация деятельности Государственной комиссии":
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Решениями Государственной комиссии в целях реализации поставленных перед ней задач создаются рабочие группы при Государственной комиссии.";
в пункте 13 слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словами "экономического развития и торговли";
2) ввести в состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Айтжанову                  - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну          торговли Республики Казахстан;
строки:
"Исекешев                  - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич              Казахстан",
"Султанов                  - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич              Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан",
"Султанов                  - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович           Казахстан, заместитель председателя";
вывести из состава указанной комиссии Бишимбаева К.В.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев