Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 және 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 79 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп тану туралы:
1) «Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 867 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 366-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 48, 433-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившими силу указов Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 и от 18 августа 2010 года № 1042
Указ Президента Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 79
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 «Об образовании Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 366);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 1042 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 48, ст. 433).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев