Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 348 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 1179 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының ғылымын дамытудың 2007 - 2012 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 348 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 20, 228-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348
Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года № 1179
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348 «О Государственной программе развития науки Республики Казахстан на 2007 - 2012 годы» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 20, ст. 228).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики
Казахстан                                  Н. Назарбаев