Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 216 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының 22-бабының 2-тармағына сәйкес және ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағаты құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О создании специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2012 года № 216
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года «О Национальном архивном фонде и архивах» и в целях обеспечения национальной безопасности ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Создать специальный государственный архив Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев