Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 228 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Исекешева А.О. Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 228
Назначить Исекешева Асета Орентаевича Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ