Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 229 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Келимбетова К.Н. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 229
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ