Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 249 Жарлығы
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қайрат Нематұлы Келімбетов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2012 года № 249
1. Назначить заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев