Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 389 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабына сәйкес мыналар:
Қайрат Нематұлы Келімбетов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
Әсет Өрентайұлы Исекешев – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі;
Асылжан Сарыбайұлы Мамытбеков – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі;
Берік Мәжитұлы Имашев – Қазақстан Республикасының Әділет министрі;
Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов – Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі;
Салидат Зекенқызы Қайырбекова – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі;
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев – Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі;
Болат Бидахметұлы Жәмішев – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі;
Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров – Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі;
Дархан Қамзабекұлы Мыңбай – Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі;
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев – Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі;
Владимир Карпович Божко – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі;
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі;
Жанар Сейдахметқызы Айтжанова – Қазақстан Республикасының Экономикалық интеграция істері министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.НАЗАРБАЕВ

О составе Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 сентября 2012 года № 389
На основании статьи 44 Конституции Республики Казахстан назначить:
Келимбетова Кайрата Нематовича - Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Орынбаева Ербола Турмахановича - Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Исекешева Асета Орентаевича - Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан;
Мамытбекова Асылжана Сарыбаевича - Министром сельского хозяйства Республики Казахстан;
Имашева Берика Мажитовича - Министром юстиции Республики Казахстан;
Жумагулова Бакытжана Турсыновича - Министром образования и науки Республики Казахстан;
Каирбекову Салидат Зикеновну - Министром здравоохранения Республики Казахстан;
Жумагалиева Аскара Куанышевича - Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Жамишева Болата Бидахметовича - Министром финансов Республики Казахстан;
Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича - Министром обороны Республики Казахстан;
Каппарова Нурлана Джамбуловича - Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан;
Мынбая Дархана Камзабекулы - Министром  культуры и информации Республики Казахстан;
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Министром нефти и газа Республики Казахстан;
Божко Владимира Карповича - Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича - Министром внутренних дел Республики Казахстан;
Айтжанову Жанар Сейдахметовну - Министром по делам экономической интеграции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ