Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 3 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының 5-тармағына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде Астана және Алматы қалалары, облыстар әкімдері өкілеттігінің тоқтатылуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері тиісті әкімдер тағайындалғанға дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

Об акимах городов Астаны и Алматы, областей
Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2015 года № 3
В соответствии с пунктом 5 статьи 87 Конституции Республики Казахстан, в связи с прекращением полномочий акимов городов Астаны и Алматы, областей при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам городов Астаны и Алматы, областей исполнять свои обязанности до назначения соответствующих акимов.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев