М.Б. Бекетаевты Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 331 Жарлығы
Марат Бақытжанұлы Бекетаев Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Бекетаева М. Б. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 331
Назначить Бекетаева Марата Бакытжановича Министром юстиции Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ