В.З. Жұмақановты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 334 Жарлығы
Владимир Зейноллаұлы Жұмақанов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып  тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Жумаканова В. З. помощником Президента - Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 334
Назначить Жумаканова Владимира Зейнолловича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ