Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 356 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Асқар Ұзақбайұлы Мамин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 356
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Сагинтаева Бакытжана Абдировича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мамина Аскара Узакпаевича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев