Т.Б.Дүйсенованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 413 Жарлығы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Дуйсеновой Т. Б. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 413
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от должности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев