Е.Л.Тоғжановты Маңғыстау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 441 Жарлығы
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Маңғыстау облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Тугжанова Е. Л. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 441
Назначить Тугжанова Ералы Лукпановича акимом Мангистауской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев