О.С.Оразалинді Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 22 наурыздағы № 450 Жарлығы
Оңдасын Сейілұлы Оразалин Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Уразалина О. С. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 марта 2017 года № 450
Назначить Уразалина Ондасына Сеиловича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев