А.Қ.Жұмағалиевті Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 536 Жарлығы
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Жумагалиева А. К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2017 года № 536
Назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан Н. Назарбаев