Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 537 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Досаева Е. А. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2017 года № 537
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан Н. Назарбаев