Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының және облыстардың әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 2 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының 5-тармағына сəйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының жəне облыстардың əкімдері өкілеттігінің тоқтатылуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының жəне облыстардың əкімдері тиісті əкімдер тағайындалғанға дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

Об акимах городов Нур-Султана, Алматы, Шымкента и областей
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2019 года № 2
В соответствии с пунктом 5 статьи 87 Конституции Республики Казахстан в связи с прекращением полномочий акимов городов Нур-Султана, Алматы, Шымкента и областей при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам городов Нур-Султана, Алматы, Шымкента и областей исполнять свои обязанности до назначения соответствующих акимов.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ