Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 849 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3-тармағына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналар:
Əлихан Асханұлы Смайылов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
Бейбіт Бəкірұлы Атамқұлов – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі;
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі;
Ерлан Заманбекұлы Тұрғымбаев – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі;
Дəурен Əскербекұлы Абаев – Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне қоғамдық даму министрі;
Марат Бақытжанұлы Бекетаев – Қазақстан Республикасының Əділет министрі;
Елжан Амантайұлы Біртанов – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі;
Арыстанбек Мұхамедиұлы – Қазақстан Республикасының Мəдениет жəне спорт министрі;
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі;
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев – Қазақстан Республикасының Энергетика министрі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О составе Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 849
В соответствии с пунктом 3 статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить:
Смаилова Алихана Асхановича – Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром финансов Республики Казахстан;
Касымбека Жениса Махмудулы – Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Атамкулова Бейбута Бакировича – Министром иностранных дел Республики Казахстан;
Ермекбаева Нурлана Байузаковича – Министром обороны Республики Казахстан;
Тургумбаева Ерлана Заманбековича – Министром внутренних дел Республики Казахстан;
Абаева Даурена Аскербековича – Министром информации и общественного развития Республики Казахстан;
Бекетаева Марата Бакытжановича – Министром юстиции Республики Казахстан;
Биртанова Елжана Амантаевича – Министром здравоохранения Республики Казахстан;
Мухамедиулы Арыстанбека – Министром культуры и спорта Республики Казахстан;
Жумагалиева Аскара Куанышевича – Министром цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
Бозумбаева Каната Алдабергеновича – Министром энергетики Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ