Б.М.Сапарбаевты Жамбыл облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 263 Жарлығы
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Жамбыл облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Сапарбаева Б. М. акимом Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2020 года № 263
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича акимом Жамбылской области, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ