Е.К.Жамаубаевты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 335 Жарлығы
Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Жамаубаева Е. К. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 335
Назначить Жамаубаева Ерулана Кенжебековича Министром финансов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ