Е.Т.Қаринді Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 377 Жарлығы
Ерлан Тынымбайұлы Қарин Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Карина Е. Т. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июля 2020 года № 377
Назначить Карина Ерлана Тынымбайулы помощником Президента Республики Казахстан, освободив от должности Советника Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ